Dantų implantacija

Dantų implantacija Palangoje

Dantų implantais galima atkurti vieną, kelis ar net visus prarastus dantis. Danties implantas – tai šaknies pakaitalas pagamintas iš medžiagos, kuri yra biologiškai suderinama su žmogaus kaulu. Tai gali būti titano, cirkonio ar jų lydinio medžiagos.

Dantų implantavimo eiga

Pirmas vizitas. Konsultacijos metu atliekama panoraminė rentgeno nuotrauka, jos pagalba įvertinama žandikaulio kaulo kokybė ir kiekis, nustatomos implantavimo galimybės. Gydytojas išklauso paciento lūkesčius, tuomet sudaro gydymo planą.

Antras vizitas. Šio vizito metu gali būti įsriegtas visas reikiamas implantų kiekis, jeigu tai leidžia bendra paciento sveikata ir žandikaulio kaulo būklė. Esant kaulo trūkumui kartu su implantų įsriegimu gali būti atliktos kaulo priauginimo procedūros ar sinuso dugno pakėlimas. Implantavimo ir chirurginių procedūrų metu naudojama vietinė nejautra, to pilnai pakanka kad, nejaustumėte skausmo.

●  Atliekamas nedidelis pjūvis, atkeliamos dantenos.

●  Specialiu grąžtu žandikaulyje padaroma ložė implantui.

●  Įsriegiamas implantas.

●  Ant implanto užsukama gijimo galvutė.

●  Susiuvamos dantenos

Trečias vizitas. Po 10 dienų paskiriamas vizitas pooperacinei apžiūrai, kurios metu gydytojas pašalina siūlus ir įvertina gijimo būklę. Toliau seka apie 3-6 mėnesiai ramybės, tai periodas kurio metu implantai prigyja (suauga su kaulu).

Ketvirtas vizitas. Kai implantai prigyja, pradedamas protezavimas. Nuimamas dantų lanko atspaudas. Jis perduodamas dantų technikų laboratorijai kur pradedama gaminti danties karūnėlė, tiltelis ar viso dantų lanko protezas. Gamyba trunka iki 10 dienų. Kai kuriais atvejais gydytojas dar gali paskirti tarpinį vizitą pamatavimui.

Penktas vizitas. Pagaminta karūnėlė ar protezas pritvirtinamas prie implantų.

Mūsų klinikoje siūlomi implantai:

 Straumann – gamintojas Šveicarija.

 Osstem – gamintojas Pietų Korėja.

© 2021 | IĮ PALDENTA | Visos teisės saugomos.